KURSY MATURALNE

Matura na 100%

matura pisemna 

1

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM

Prawie 30 tekstów z zadaniami czeka na kursantów. Umiejętność czytania ze zrozumieniem, w sposób szczególny, rozwijana bedzie podczas rocznego kursu!

2

TEKSTY LITERACKIE

Epoki literackie, a w nich całe bogactwo tekstów do poznania! Wsparcie technologi oraz niecodziennych technik pracy pomoże kursantowi zapamiętać najważniejsze rzeczy potrzebne do napisania rozprawki maturalnej!

3

PISANIE TEKSTU

Ponad 20 tekstów literackich czeka na kursanta do przeanalizowania. Najpierw analiza i interpretacja potem pisanie rozprawki! Umiejętność twórczego pisania wspomagają liczne ćwiczenia oraz kreatywne metody pracy!

matura ustna

Mówi się, że to tylko 30 minut i po bólu… Nie dla każdego maturzysty! Osoby, które nie czują się swobodnie podczas wypowiedzi przed publicznością, mogą czuć dyskomfort.  
Przygotowując program kursu maturalnego wyszliśmy naprzeciw stresowi i lękowi!

Czas poświęcony przygotowaniom do wypowiedzi ustnej nie będzie stracony! Nasz kurs gwarantuje przygotowanie pod kątem trzech rodzajów tekstów.
Oto one:

teksty literackie

Literatura to nie tylko element matury pisemnej. Teksty literackie, również obowiązkowe lektury szkolne mogą pojawić się na majowej maturze ustnej. Kursant przygotuje swoją wypowiedź z najważniejszych zagadnień literackich.

teksty ikoniczne

Nawiązują do najważniejszych okresów w historii literatury! Kursant zmierzy się z ikonografią od starożytności po lata współczesne. 

teksty językowe

Kursant otrzyma zestaw ponad dwudziestu tekstów językowych, które będzie ćwiczył wspólnie z nauczycielką oraz rówieśnikami w szkole.

Jedyny TAKI kurs maturalny w Pabianicach!

Opinie rodziców, których dzieci chodziły na ten kurs:

 

Pani Agata wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywaniu wiedzy. Dzięki swoim umiejętnościom pedagogicznym nawiązuje przyjazny kontakt z uczniem i tym samym zyskuje duże uznanie wśród rodziców. Efekty pracy tego Nauczyciela miały odzwierciedlenie w ocenach w szkole, a także na maturze.

pani Urszula, mama Przemka

kurs grupowy i indywidualny dla maturzystów 2018

Super atmosfera i profesjonalne przygotowanie do matury! Polecam każdemu przyszłemu maturzyście jak i każdemu uczniowi.

Wiktoria B.

maturzystka 2019 – kurs grupowy

Dzięki tej Szkole i Pani Agacie nie miałam żadnego problemu na maturze Zajęcia w takiej atmosferze to czysta przyjemność!
Polecam wszystkim maturzystą jak i innym uczniom ! 🤩

Wiktoria K.

maturzystka 2019 – kurs grupowy

Sprawdź cenę tego kursu!