SZKOŁA

Szkoła Języka Polskiego   
w Pabianicach

to miejsce, do którego uczniowie uwielbiają przychodzić!
Każda lekcja jest dla nich niesamowitą przygodą!
Nie brakuje nam czasu na wspólne czytanie i kształtowanie umiejętności manualnych, mocno powiązanych z edukacją polonistyczną.
Rozwijamy się dzięki pracy na iPadach i monitorze interaktywnym.
Nowoczesne narzędzia i aplikacje są na czasie, ponieważ z naszą szkołą
POLSKI jest NA CZASIE!

Nazywam się
Agata Zakrzewska-Okrojek

Jestem właścicielką Szkoły Języka Polskiego POLSKI NA CZASIE w Pabianicach.

Uczę języka polskiego dzieci, młodzież, maturzystów oraz cudzoziemców.
Prowadzę zajęcia w szkole w centrum Pabianic, ale także on-line.

Trenuję nauczycieli oraz sprawdzam się w roli metodyka w mojej szkole.

Jestem absolwentką filologii polskiej ze spacjalizacją nauczycielską i nauczaniem języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto ukończyłam Akademię Coacha Językowego PASE oraz eduSzkołę Metodyka eduNation.

Stworzyłam miejsce swoich marzeń
POLSKI NA CZASIE!

Jesteśmy dla Was i Waszych dzieci!

Aneta Sujka

nauczycielka języka polskiego
instruktorka kursu programowania dla dzieci

Lucy Podborska

lektorka języka angielskiego

Ada Chmielecka

instruktorka jogi kreatywnej dla dzieci i Animal Kids Yoga

Agata Stępień

animatorka

Beata Dyła-Fontańska

nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej 

Patrycja Gajda

pedagod, logopeda i terapeuta pedagogiczny

Aneta 

Ukończyłam filologię polską ze specjalizacją nauczycielską i logopedyczną na Uniwersytecie Łódzkim. Poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z programowaniem. Moją pasją jest nauczanie dzieci młodszych. W swojej pracy wykorzystuję elementy programowania oraz nowoczesne technologie, dzięki czemu moje lekcje są ciekawe i przychodzą na nie chętnie uczniowie!

W szkole “Polski Na Czasie” uczę dzieci języka polskiego oraz programowania podczas kursu “Roboty Na Czasie”.

Lucy

Języka angielskiego uczę od około 20 lat. 

Lubię pracować z dziećmi, tworzyć dla nich nowe, ciekawe, nieszkolne zajęcia, a także dawać im przestrzeń dla ich własnych pomysłów, a ich zapał modelować tak, aby chętnie przyswajali nowe zagadnienia.

W nauczaniu języka angielskiego czuwam nad słownictwem, gramatyką i wymową.Uwzględniam wymagania szkolnej podstawy programowej, ale korzystając z doświadczeń edukacji domowej realizuję ją w atrakcyjny i przyjazny dla dzieci sposób z użyciem gier, zabaw, warsztatów i projektów.

Moim celem jest, aby dzieci nabrały nowych umiejętności, pewności siebie w komunikowaniu się i aby angielski sprawiał im przyjemność i radość.

W “Polski Na Czasie” prowadzę grupowe zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Ada

Jestem absolwentką pedagogiki wieku dziecięcego, instruktorem jogi kreatywnej dla dzieci oraz instruktorem Animal Kids Yoga.

Od wielu lat pracuję z dziećmi w wodzie jako instruktor sportu oraz instruktor rekreacji ruchowej w specjalności pływanie. Ukończyłam szkołę muzyczną, a także wiele szkoleń m.in. logorytmika jako profilaktyka logopedyczna, zabawy sensoryczne i plastyczne, bajka terapeutyczna w pracy z dzieckiem.

W szkole “Polski Na Czasie” prowadzę zajęcia z jogi dla dzieci i młodzieży. 

Agata

Mam wiele pasji, w których się rozwijam. Wolne chwile najchętniej spędzam na basenie. Jestem osobą pogodną, miłą i z głową pełną pomysłów.


Od 8 lat jestem harcerką z Hufca ZHP Pabianice. Jestem członkiem drużyny wędrowniczej, ale przede wszystkim uwielbiam pracę z zuchami. Wielokrotnie byłam już opiekunem podczas wyjazdów.


W szkole “Polski Na Czasie” w Pabianicach pracuję jako animatorka podczas imprez okolicznościwych, w tym przyjęć urodzinowych oraz prowadzę warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży. 

Beata 

Ukończyłam edukację wczesnoszkolną, informatykę i terapię pedagogiczną.
Jestem nauczycielką z wieloletnim stażem pracy. Lubię uczyć. Praca z dziećmi daje mi dużo przyjemności i satysfakcji. Zawsze kieruję się dobrem dziecka.
Prywatnie odpoczywam wśród najbliższych i przy ciekawej książce. Lubię podróże dalekie i bliskie.

W szkole “Polski Na Czasie” prowadzę zajęcia z matematyki i polskiego w ramach kursów rocznych dla dzieci z klasy 1 szkoły podstawowej.

Patrycja

 Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą i terapeutą pedagogicznym. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatch. Praca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością, dlatego zależy mi, aby zajęcia były nie tylko efektywne, ale również efektowne. W terapii, jak i nauce czytania, stawiam na dobrą zabawę, kreatywność i uwzględnienie indywidualnych zainteresowań oraz możliwości dziecka. 
W szkole “Polski Na Czasie” mam niebywałą przyjemność pracować z dziećmi w ramach terapii logopedycznej. Prowadzę również warsztaty przygotwujące do nauki czytania i pisania zgodnie z założeniami symultaniczno-sekwencyjnej nauki czytania profesor J. Cieszyńskiej. 
Prywatnie uwielbiam czytać. 

1Za