fbpx

KURSY DLA KLAS 1-7

W NASZEJ OFERCIE!

             DLA KLASY 1

 

             DLA KLASY 2 

 

           DLA KLAS 3-7

 

 grupy do 8 osób
postęp pracy mierzony cały rok
dyplom na koniec kursu

JĘZYK NA CZASIE

ORTOGRAFIA INTERPUNKCJA GRAMATYKA

Kolorowe i papierowe oraz multimedialne ćwiczenia sprawiają, że zasady ortograficzne i gramatyczne są dla ucznia lepiej zrozumiane.

TECHNOLOGIA

Praca na monitorze interaktywnym oraz na iPadzie przyczynia się do rozwoju technologicznego ucznia.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Przeplatanie zadań analogowych i cyfrowych to gwarancja skuteczności zasady, w którą mocno wierzymy, że mniej teorii znaczy więcej praktyki!

PISANIE NA CZASIE

RÓŻNORODNOŚĆ

Bogactwo narzędzi i metod pracy podczas twórczego pisania pozwoli dzieciom rozwinąć skrzydła!

PISANIE TERAZ!

Dlaczego? Dzieci już na początku swojej drogi wyrobią sobie nawyk pisania różnych form wypowiedzi. Zanim na horyzoncie pojawi się matura, jakość ich prac pisemnych wzrośnie.

DZIECI LISTY PISZĄ

To międzynarodowy projekt, dzięki któremu dzieci w Polsce i na świecie korespondują ze sobą pisząc tradycyjne LISTY! W grudniu 2019 roku paczka listów powędruje z naszej szkoły do rówieśników poza Polskę!

LEKTURY NA CZASIE

 

15 MINUT Z LEKTURĄ

Pomysł rozwijania pasji czytelniczych dzieci. Lekturowy kącik to miejsce, w którym podczas 15 minut lekcji uczeń będzie miał czas na głośne czytanie!

Klub czytelniczy

Dzieci sięgają po ulubione książki i czytają je w szerszym gronie podczas jesiennych spotkań przy gorącej herbacie. Klub czytelniczy powstał również w naszej szkole.

PSZCZÓŁKA

Indywidualny zestaw zadań dostosowany do aktualnych umiejętności ucznia wspiera i rozwija. Praca z Pszczółką jest świetnym rozwiązaniem dla dyslektyków.

Opinie rodziców, których dzieci chodzą do nas na zajęcia!

Lenka jest dzieckiem cudnym, ale nie umie skupić się dłużej na rzeczach, które wychodzą jej slabiej. Zawsze jest coś ciekawszego 😊. Zajęcia, systematyczne zmieniają jej system działania.
Z jednej strony – rodzica: super, ale trzeba ją jeszcze bardziej ogarnąć. Potrafi zagadać każdego.
Z drugiej- Lenki: jej entuzjazm, opowieści czego i jak się nauczyła…. bezcenne…
Reasumując… dziecko i rodzice widzą poprawę i radość z nauki i jej efektów.

pani Kasia, mama Lenki

kurs grupowy i indywidualny dla klasy 2

Zajęcia przygotowane super, bardzo duża przydatność omawianego materiału. Zajęcia pomysłowe i kreatywne (z okazji Dnia Mamy bomba)

mama Kacpra

kurs grupowy dla klasy 3

Córka chętnie uczestniczyła w zajęciach. Zajecia były przygotowane profesjonalnie, łączyły elementy zabawy i nauki. Było kolorowo, wesoło i jednocześnie profesjonalnie. Rewelacyjny kontakt z nauczycielem i wszystkie sugestie i prośby zawsze wysluchane.

mama Weroniki

kurs grupowy i indywidualny dla klasy 3

Szkoła Języka Polskiego Polski Na Czasie prowadzona przez Panią Agatę dostarcza dzieciakom mnóstwo atrakcji.Serdecznie polecam

pani Aneta, mama Oliwiera

kurs grupowy dla klasy 4

Super szkoła!!!!
Panie z podejściem do ucznia, jeśli dziecko nie lubi języka polskiego, to chodząc do Szkoły Języka Polskiego Polski Na Czasie napewno polubi😊.
Ortografia, gramatyka, lektury wszystko to tam jest👏
Polecam

pani Monika, mama Victorii

kurs grupowy dla klasy 5

Niesamowita pasja, radość z pracy z nawet najtrudniejszymi przypadkami zapał, innowacyjne rozwiązania, pomysły i tak cudownie kreatywne podejście do uczenia!
Chciałoby się, żeby każda szkoła tak pracowała.
Bo gdy całkiem już duże, dziesięcioletnie dziecko budzi się rano i pyta, czy to już dziś idzie do Pani Agaty po południu i skacze z radości, gdy słyszy “tak”, to chyba nie potrzeba lepszej rekomendacji.

pani Ania, mama Roberta

kurs grupowy dla klasy 4

Dowiedz się więcej!