fbpx

KURSY DLA KLAS 2-7

DUŻO PISZEMY

 

DUŻO ĆWICZYMY

 .

DUŻO CZYTAMY

 

Nowatorski kurs z języka polskiego

dla dzieci i młodzieży z klas 2-7 szkoły podstawowej.

Pomoc w czytaniu!

Podczas lekcji z języka polskiego wspieramy rozwój, ale dbamy także o bieżącą pomoc w lekcjach. Z dziećmi z klas 2-3 wspólnie czytamy, by nauka pozostałych przedmiotów szkomnych była skuteczniejsza!

KONTAKT

Pamiętamy o egzaminie. 

Kursy roczne dzięki swojej konstrukcji zapewniają przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Szczególny nacisk kładziemy w klasach 4-5 na poznanie lektur i gramatyki, a w klasach 6-7 na pisanie form wypowiedzi!

KONTAKT

Opinie rodziców, których dzieci chodzą do nas na zajęcia!

Lenka jest dzieckiem cudnym, ale nie umie skupić się dłużej na rzeczach, które wychodzą jej slabiej. Zawsze jest coś ciekawszego 😊. Zajęcia, systematyczne zmieniają jej system działania.
Z jednej strony – rodzica: super, ale trzeba ją jeszcze bardziej ogarnąć. Potrafi zagadać każdego.
Z drugiej- Lenki: jej entuzjazm, opowieści czego i jak się nauczyła…. bezcenne…
Reasumując… dziecko i rodzice widzą poprawę i radość z nauki i jej efektów.

pani Kasia, mama Lenki

Zajęcia przygotowane super, bardzo duża przydatność omawianego materiału. Zajęcia pomysłowe i kreatywne (z okazji Dnia Mamy bomba)

mama Kacpra

Córka chętnie uczestniczyła w zajęciach. Zajecia były przygotowane profesjonalnie, łączyły elementy zabawy i nauki. Było kolorowo, wesoło i jednocześnie profesjonalnie. Rewelacyjny kontakt z nauczycielem i wszystkie sugestie i prośby zawsze wysluchane.

mama Weroniki

Szkoła Języka Polskiego Polski Na Czasie prowadzona przez Panią Agatę dostarcza dzieciakom mnóstwo atrakcji.Serdecznie polecam

pani Aneta, mama Oliwiera

Super szkoła!!!!
Panie z podejściem do ucznia, jeśli dziecko nie lubi języka polskiego, to chodząc do Szkoły Języka Polskiego Polski Na Czasie napewno polubi😊.
Ortografia, gramatyka, lektury wszystko to tam jest👏
Polecam

pani Monika, mama Victorii

Niesamowita pasja, radość z pracy z nawet najtrudniejszymi przypadkami zapał, innowacyjne rozwiązania, pomysły i tak cudownie kreatywne podejście do uczenia!
Chciałoby się, żeby każda szkoła tak pracowała.
Bo gdy całkiem już duże, dziesięcioletnie dziecko budzi się rano i pyta, czy to już dziś idzie do Pani Agaty po południu i skacze z radości, gdy słyszy “tak”, to chyba nie potrzeba lepszej rekomendacji.

pani Ania, mama Roberta

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń teraz.
+48 530442877