fbpx

Pierwszak Na Czasie

JĘZYK POLSKI

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

MATEMATYKA

   

ROBOTY NA CZASIE

 

PUZZLE

Ależ TAK!

Rozwój wyobraźni przestrzennej i zdolności manualnych, pomoc w matematyce, ćwiczenie pamięci oraz nauka pracy w zespole to tylko kilka podstawowych walorów układania puzzli.

Najpiękniejsze w puzzlach jest to, że nie mają limitu wiekowego. Są idealnym sposobem spędzania czasu zarówno dla mniejszych, jak i większych.

Puzzle, które oferujemy naszym graczom spełniają wymogi wiekowe. Nie są ani za trudne ani za łatwe. To o czym należy pamiętać, to fakt, aby zaciekawić dzieci i młodzież, by można było skorzystać z walorów edukacyjnych puzzli. O to dbamy!

Zobacz zdjęcia!

PLANSZÓWKI

Gry planszowe to nieoceniony skarb. 💎💎💎


Dlaczego?
1) gimnastyka umysłu
2) budowanie więzi
3) podejmowanie wyborów
4) planowanie i strategia
5) czekanie na swoją kolej
6) przegrywanie i wygrywanie

Wspólne planszówki to właśnie TEN skarb, który ofiarujemy Waszym dzieciom!

Zobacz zdjęcia!

Mówią o nas nasi klienci:

 

Mój 8- letni syn, który ma autyzm i opóźniony rozwój mowy od września ubiegłego roku uczęszcza na zajęcia przygotowywujące do edukacji szkolnej. Są to zajęcia indywidualne z panią Agatą. Jesteśmy bardzo zadowoleni – indywidualne podejście do dziecka, nauka poprzez zabawę, nowoczesne i technologiczne metody pracy, pani Agata pełna pomysłów i profesjonalna. Syn zrobił postępy w nauce czytania i pisania i chętnie uczęszcza na zajęcia. Mimo swej niepełnosprawności syn nie ma ” taryfy ulgowej” na zajęciach.
W Szkole Języka Polskiego ” Polski
Na Czasie” dużo dzieje się. Jest min kurs z programowania ” Roboty Na Czasie”, są spotkania przy planszówkach i spotkania okolicznościowe.
Gorąco polecam!

Pani Izabela

mama Piotrka, 8 lat

Szkola Języka Polskiego Polski Na Czasie to naprawdę super pomysł, genialne podejscie do nauki języka polskiego. Panie nauczycielki maja fajne podejscie do dzieci, moja córcia bardzo lubi uczęszczać na zajecia do tej szkoly a i na efekty nauki tam nie musiałam długo czekać. Z czystym sumieniem goraco polecam tą szkołę.

pani Agnieszka

mama Ali, 7 lat