fbpx

SZKOŁA

Szkoła Języka Polskiego   
w Pabianicach

to miejsce, do którego uczniowie uwielbiają przychodzić!
Każda lekcja jest dla nich niesamowitą przygodą!
Nie brakuje nam czasu na wspólne czytanie i kształtowanie umiejętności manualnych, mocno powiązanych z edukacją polonistyczną.
Rozwijamy się dzięki pracy na iPadach i monitorze interaktywnym.
Nowoczesne narzędzia i aplikacje są na czasie, ponieważ z naszą szkołą
POLSKI jest NA CZASIE!

Nazywam się
Agata Zakrzewska-Okrojek

Jestem właścicielką Szkoły Języka Polskiego POLSKI NA CZASIE w Pabianicach.

Uczę języka polskiego dzieci, młodzież, maturzystów oraz cudzoziemców.
Prowadzę zajęcia w szkole w centrum Pabianic, ale także on-line.

Trenuję nauczycieli oraz sprawdzam się w roli metodyka w mojej szkole.

Jestem absolwentką filologii polskiej ze spacjalizacją nauczycielską i nauczaniem języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto ukończyłam Akademię Coacha Językowego PASE oraz eduSzkołę Metodyka eduNation.

Stworzyłam miejsce swoich marzeń
POLSKI NA CZASIE!

Nauczyciele NA CZASIE!

Agata 

polonistka
lektorka polskiego jako obcego

Milena

pedagog wczesnoszkolny
anglistka

Sylwia

polonistka
pedagog wczesnoszkolny

Renata

polonistka

Michał

sprzedaż
marketing

Michał

 

Milena

Jestem absolwentką pedagogiki wieku dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim, ukończyłam także studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim. Na co dzień pracuję z dziećmi w wieku szkolnym, co sprawia mi wiele satysfakcji i motywuje mnie do poszerzania swoich umiejętności i kompetencji. W swojej pracy chętnie sięgam po nowatorskie metody, które mają na celu wspierać rozwój dziecka i tym samym dają mu szansę na osiągnięcie sukcesu. Od kilku lat szkolę się z wykorzystania TIK w pracy z uczniami, co mnie samej sprawia ogromną frajdę!

W szkole “Polski Na Czasie” uczę młodsze dzieci języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

Sylwia

 Jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto poszerzyłam swoje kwalifikacje przez ukończenie studiów podyplomowych z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiki oraz metodyki nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Świetnie odnajduję się w pracy z dziećmi. Wkładam całe serce w to, co robię i staram się organizować lekcje tak, by były atrakcyjne dla najmłodszych! Najwspanialszą nagrodą i najlepszą recenzją mojej pracy są uśmiechnięte twarze uczniów.

W szkole “Polski Na Czasie” uczę młodsze dzieci języka polskiego.

Renata

Ukończyłam filologię polską ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Łódzkim i podyplomowe studia z bibliotekoznawstwa. Jestem nauczycielką z wieloletnim stażem pracy. Lubię uczyć. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi poczucie spełnienia i sprawia wielką radość. W czasie swoich zajęć stawiam na prosty i jasny przekaz oraz o miłą i sprzyjającą nauce atmosferę. Wolne chwile spędzam w gronie najbliższych, jeżdżę na rowerze i pływam.

W szkole “Polski Na Czasie” prowadzę zajęcia z języka polskiego w ramach kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.

Dołącz do nas!