fbpx

REFERENCJE

Opinie rodziców na temat lekcji w naszej szkole.

Nie wierzysz nam na słowo? To mówią nasi klienci:

Córka chętnie uczestniczyła w zajęciach. Zajecia były przygotowane profesjonalnie, łączyły elementy zabawy i nauki. Było kolorowo, wesoło i jednocześnie profesjonalnie. Rewelacyjny kontakt z nauczycielem i wszystkie sugestie i prośby zawsze wysluchane.

mama Weroniki

kurs grupowy i indywidualny dla klasy 3 2018/2019

Pani Agata wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywaniu wiedzy. Dzięki swoim umiejętnościom pedagogicznym nawiązuje przyjazny kontakt z uczniem i tym samym zyskuje duże uznanie wśród rodziców. Efekty pracy tego Nauczyciela miały odzwierciedlenie w ocenach w szkole, a także na maturze.

pani Urszula, mama Przemka

kurs grupowy i indywidualny dla maturzystów 2017/2018

Szkoła Języka Polskiego prowadzona przez p. Agatę, to jedyna taka szkoła, gdzie niestandardowymi sposobami dzieci przyswajają wiedzę w bardzo szybkim czasie. Moje dzieci uczęszczają już tam 2 rok i efekty są bardzo widoczne. Polecam

pani Anna, mama Wiktorii i Gabrysi

kurs grupowy dla klas 4 i 5 2018/2019

Niesamowita pasja, radość z pracy z nawet najtrudniejszymi przypadkami ;), zapał, innowacyjne rozwiązania, pomysły i tak cudownie kreatywne podejście do uczenia!
Chciałoby się, żeby każda szkoła tak pracowała.
Bo gdy całkiem już duże, dziesięcioletnie dziecko budzi się rano i pyta, czy to już dziś idzie do Pani Agaty po południu i skacze z radości, gdy słyszy “tak”, to chyba nie potrzeba lepszej rekomendacji.

mama Roberta

kurs grupowy dla klasy 4 2018/2019

Mój 8- letni syn, który ma autyzm i opóźniony rozwój mowy od września ubiegłego roku uczęszcza na zajęcia przygotowywujące do edukacji szkolnej. Są to zajęcia indywidualne z panią Agatą. Jesteśmy bardzo zadowoleni – indywidualne podejście do dziecka, nauka poprzez zabawę, nowoczesne i technologiczne metody pracy, pani Agata pełna pomysłów i profesjonalna. Syn zrobił postępy w nauce czytania i pisania i chętnie uczęszcza na zajęcia. Mimo swej niepełnosprawności syn nie ma ” taryfy ulgowej” na zajęciach.
W Szkole Języka Polskiego ” Polski
Na Czasie” dużo dzieje się. Jest min kurs z programowania ” Roboty Na Czasie”, są spotkania przy planszówkach i spotkania okolicznościowe.
Gorąco polecam!

mama Piotrka

kurs indywidualny przygotowujący do 1 klasy 2018/2019

Super atmosfera i profesjonalne przygotowanie do matury! Polecam każdemu przyszłemu maturzyście jak i każdemu uczniowi.

Wiktoria

maturzystka z kursu grupowego 2018/2019

najlepsze rekomendacje to uśmiechnięci uczniowie!

Masz pytanie? Zadzwoń!