fbpx
Kurs

Przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego

Kurs Maturalny

Przygotujemy Twojego maturzystę do egzaminu

Czy twój dzień staje się pełen stresu, gdy myślisz o nadchodzącej maturze z języka polskiego? Nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i zapewnić maturzystom solidne przygotowanie.

Z nami Twoje dziecko zyska pewność siebie, opanuje techniki egzaminacyjne i osiągnie świetne wyniki. Zapraszamy na nasz kurs przygotowujący do matury z języka polskiego, dzięki któremu Twoje dziecko zdobędzie niezbędną wiedzę oraz umiejętności!

mlodzi-studenci-razem-na-pulpicie_Easy-Resize.com

Nasz kurs maturalny oferuje:

Wykwalifikowanych nauczycieli

Nasi doświadczeni poloniści posiadają dogłębną wiedzę na temat wymagań maturalnych z języka polskiego. Będą prowadzić maturzystów przez program w sposób profesjonalny i dostosowany do ich potrzeb, wiedzy i umiejętności.

Pełne pokrycie programu

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do wszystkich części egzaminu maturalnego z języka polskiego, w tym interpretacji tekstu, analizy i interpretacji dzieła literackiego, umiejętności pisania i rozumienia tekstów kultury. Zdobędziemy kluczowe umiejętności potrzebne do osiągnięcia wysokich wyników, także na maturze ustnej! A wszystko zgodnie z wymaganiami, które przed maturzystami stawia Centralna Komisja Egzaminacyjna.

Materiały egzaminacyjne

Dostarczamy autentyczne przykłady zadań egzaminacyjnych, arkusze maturalne z poprzednich lat oraz przykładowe rozwiązania. Będziemy mieli możliwość systematycznego treningu na prawdziwych zadaniach, aby zdobyć pewność siebie i doskonalić swoje umiejętności z języka polskiego.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy uczeń ma inne potrzeby i obszary, w których wymaga wsparcia. Dlatego dostosowujemy nasze zajęcia do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, aby mógł rozwijać się efektywnie i skutecznie.

Praktyka egzaminacyjna

Przygotujemy maturzystów do egzaminu poprzez intensywną praktykę z zadaniami egzaminacyjnymi, symulację egzaminu oraz analizę i omówienie rozwiązań. Omówimy wspólnie strategie, które pomogą efektywnie zarządzać czasem i odpowiednio zareagować na różne typy zadań.

Zapisz swoje dziecko na nasz kurs przygotowujący do matury z języka polskiego. Niech Twoje dziecko zyska pewność siebie oraz wiedzę potrzebną do osiągnięcia doskonałych wyników.

Egzamin Maturalny

FAQ

Kursy przygotowujący do matury rozpoczyna się na przełomie września i października i trwa do końca kwietnia roku następnego. Zajęcia kończą się przed wyznaczoną przez CKE datą egzaminu maturalnego.

Czas trwania lekcji języka polskiego zależny jest od rodzaju kursu. O szczegóły prosimy pytać w sekretariacie.

Lekcje w naszej szkole odbywają się raz na tydzień.

Tak, w programie mamy zaplanowane rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych (samodzielnie lub w domu).

Tak, podczas całego kursu piszemy wspólnie wypracowania, zgodnie z wymaganiami CKE (samodzielnie lub w domu).

Tak, materiały z których korzystamy na zajęciach są w cenie kursu.

Tak, nasze zajęcia odbywają się w nowoczesnej szkole w Pabianicach przy ulicy Łaskiej 46-48 na 1 piętrze.

Tak, preferujemy, aby uczniowie mieli swój zeszyt do notowania w formacie A4.

Tak, jak najbardziej zmieniamy obuwie w naszej placówce.

Za lekcje płacimy gotówkowo w sekretariacie lub przelewem, zgodnie z umową i harmonogramem wpłat.

Zarezerwuj termin

Administratorem danych osobowych jest POLSKI NA CZASIE z siedzibą przy ul. Łaskiej 46/48, w Pabianicach, 95-200. Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem.

Co mówią Rodzice
Pani Agata wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywaniu wiedzy. Dzięki swoim umiejętnościom pedagogicznym nawiązuje przyjazny kontakt z uczniem i tym samym zyskuje duże uznanie wśród rodziców. Efekty pracy tego Nauczyciela miały odzwierciedlenie w ocenach w szkole, a także na maturze.
pani Urszula, mama Przemka - kurs grupowy dla maturzystów

Więcej niż radosne miejsce

Odkryj magię języka polskiego w szkole w Pabianicach!

Scroll to Top