fbpx
Kurs

Nauka czytania dla dzieci
w wieku 5-7 lat

Nauka Czytania

Pupa, mapa, mopy, lupa, czyli…

Nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną® prof. J. Cieszyńskiej, tak zwaną “metodą sylabową” już w Pabianicach!

Odkryjmy wspólnie radość czytania z kolorowymi SYLABKAMI! Czy Twoje przedszkolaki są gotowe na fascynującą podróż w świat sylabek? Czy chcesz, aby nauka czytania stała się dla nich przyjemnością? Zapraszamy na pokład naszego kursu dla przedszkolaków, gdzie maluchy odkryją magię słów i rozwiną umiejętność czytania!

W naszej szkole dzieciaki poznają i utrwalają samogłoski, a potem sylaby, nowe słowa i proste zdania. A to wszystko w atmosferze zabawy, radości i wzajemnej pomocy. W małej grupie, tak, aby każde dziecko miało szansę w swoim tempie, z ciekawością i bez przymusu wkroczyć w fascynujący świat tekstu. A najważniejsze jest to, że czytanie na tym etapie to dobra zabawa!

Co nasi uczniowie uwielbiają w trakcie zajęć?

Kreatywne metody nauczania

Wykorzystujemy zabawę, kolorowe ilustracje, interaktywne gry i piosenki, które przyciągają uwagę dzieci i stymulują ich rozwój poznawczy. Nauka czytania staje się przyjemną przygodą!

Bogaty wybór materiałów

Dostarczamy atrakcyjne książeczki, karty pracy, puzzle i inne materiały edukacyjne, które rozwijają umiejętność czytania i budzą ciekawość świata sylab.

Indywidualne podejście

Dopasowujemy zajęcia do potrzeb i poziomu umiejętności każdego dziecka. Dzięki temu maluchy uczą się w swym własnym tempie i rozwijają swoje zdolności czytelnicze.

Wspierająca atmosfera

Tworzymy przyjazne i zachęcające środowisko, w którym dzieci czują się swobodnie i są zmotywowane do nauki. Nasz wykwalifikowany zespół nauczycieli dba o to, aby każde dziecko otrzymało indywidualne wsparcie i pozytywną opiekę.

Rozwój umiejętności komunikacyjnych

Oprócz nauki czytania, nasz kurs rozwija umiejętność słuchania, rozumienia tekstu i komunikowania się. Dzieci uczą się wyrażać swoje myśli, zadawać pytania i dzielić się swoimi pomysłami.

Polski Na Czasie

FAQ

Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa do końca maja roku następnego.

Czas trwania lekcji w naszej szkole zależny jest od rodzaju kursu. O szczegóły prosimy pytać w sekretariacie.

Lekcje w naszej szkole odbywają się raz na tydzień.

Tak, materiały z których korzystamy na zajęciach są w cenie kursu.

Tak, nasze zajęcia odbywają się w nowoczesnej szkole w Pabianicach przy ulicy Łaskiej 46-48 na 1 piętrze.

Tak, jak najbardziej zmieniamy obuwie w naszej placówce.

Za lekcje płacimy gotówkowo w sekretariacie lub przelewem, zgodnie z umową i harmonogramem wpłat.

Zarezerwuj termin

Administratorem danych osobowych jest POLSKI NA CZASIE z siedzibą przy ul. Łaskiej 46/48, w Pabianicach, 95-200. Dane wpisane w formularz kontaktowy będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem.

Co mówią Rodzice
Zdecydowanie polecam zajęcia w Polski na Czasie, syn uczęszcza od 2 lat i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Bardzo urozmaicone zajęcia - zaczynając od nauki czytania dla przedszkolaków po zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Dodatkowo zajęcia tematyczne. Jest w czym wybierać.
Mama Monika, kurs czytania i języka polskiego

Więcej niż radosne miejsce

Odkryj magię języka polskiego w szkole w Pabianicach!

Scroll to Top